Witamy w naszym zespole lekarskim lek. wet. Przemysława Łuczaka

01.09.2016

Z wielką przyjemnością informujemy, iż do naszego zespołu lekarskiego dołącza lek. wet. Przemysław Łuczak. Pan doktor zajmuje się chorobami zwierząt egzotycznych, gryzoni i zajęczaków. Absolwent Wydziału Medycyny weterynaryjnej w Olsztynie. Podczas studiów, jako prezydent IVSA Olsztyn zajmował się organizacją wielu konferencji dotyczących różnych zagadnień weterynaryjnych. Prowadził ćwiczenia z hodowli gadów na rodzimym wydziale, a także prowadził wiele prelekcji i wykładów z hodowli i utrzymania zwierząt egzotycznych w Polsce. Odbywał praktyki w ogrodach zoologicznych w Warszawie, Gdańsku i licznych lecznicach weterynaryjnych w kraju. Interesuje się historią antyczną i grafiką. Przyszłość zawodową wiąże ze zwierzętami egzotycznymi, dla których to właśnie wybrał kierunek kształcenia. Obecnie w trakcie specjalizacji z chorób zwierząt nieudomowionych. Lubi dobre książki (nie tylko weterynaryjne) i sporty walki.

Zachęcamy do zapoznania się z grafikiem nowego członka naszego zespołu lekarskiego. W celu umówienia wizyty prosimy o kontakt telefoniczny. 11407193_1600557830185292_4295742396093017360_n (1)

Drogi Gościu!

Aby dalej móc dostarczać Ci coraz lepsze usługi, potrzebujemy zgody na lepsze dopasowanie treści marketingowych do Twojego zachowania. Dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększamy zakresu naszych uprawnień. Twoje dane są u nas bezpieczne, a zgodę możesz wycofać w każdej chwili na podstronie polityka prywatności.

ZGADZAM SIĘ POLITYKA PRYWATNOŚCI