Lipiec – miesiąc zdrowych zębów.

08.07.2016

Jak co roku nasza lecznica bierze udział w akcji ?Miesiąc zdrowych zębów?. Każdy kto choć raz cierpiał z powodu bólu zęba,  wie jak duży jest to dyskomfort. Zwierzęta nie potrafią nam tego powiedzieć, dlatego tak ważne jest regularne przeprowadzanie badań.

Przez cały lipiec Wasze psy i koty mogą skorzystać z darmowych konsultacji stomatologicznych, prowadzonych przez lek. wet. Alicję Gajosz (członek European Veterinary Dental Society-organizacji skupiającej najlepszych stomatologów weterynaryjnych w Europie).

Zapraszamy w każdą środę w godzinach 8-14.30 (bez zapisów) oraz po 14.30-20 (zapisy telefoniczne-22 448 19 14). Istnieje również możliwość konsultacji w inne dni tygodnia po uprzednim umówieniu telefonicznym.

lek. wet. Alicja Gajosz

 

Przed i po zabiegu sanacji jamy ustnej, w naszym gabinecie.

      Przed i po zabiegu sanacji jamy ustnej, w naszym gabinecie.

 

ala2

Niedźwiedź po leczeniu kanałowym złamanego kła w Szwedzkim zoo. Jak widać nikt nie uniknie wizyty u denstysty.

Drogi Gościu!

Aby dalej móc dostarczać Ci coraz lepsze usługi, potrzebujemy zgody na lepsze dopasowanie treści marketingowych do Twojego zachowania. Dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększamy zakresu naszych uprawnień. Twoje dane są u nas bezpieczne, a zgodę możesz wycofać w każdej chwili na podstronie polityka prywatności.

ZGADZAM SIĘ POLITYKA PRYWATNOŚCI