Szukamy odpowiedzialnego domu dla dwóch kocurków

10.11.2016

kotki

Te dwa półroczne kocurki, Julianek (ten z większą ilością koloru białego) i Pippin (umaszczony jak rasowy kot bengalski), wiele w swoim krótkim życiu doświadczyły. Tuż po urodzeniu trafiły do schroniska, do niewielkiej klatki, w której spędziły kilka miesięcy. Na szczęście mogły być w tej klatce razem. Mam wrażenie, że tylko dzięki temu, że miały siebie, dały radę. To ich bardzo związało – są nierozłączni i okazują sobie wyjątkową czułość ? dlatego próbujemy znaleźć dla nich jeden dom lub też wydać każdego z nich do domu, w którym już bryka jakiś młody i przyjaźnie nastawiony do innych zwierzaków kotek.
Teraz, pięknie odkarmione, zdrowe, zaszczepione i odrobaczone, głaskane, przytulane i kochane ? zobaczyły, że świat może być piękny także dla nich. Koty są bezapelacyjnie PIĘKNE ? ciekawie umaszczone, gibkie ciałka, długie ogony, szczupłe łapki i śliczne mordki orientalnych piękności. Ale najważniejszy jest ich charakter. Są niesamowicie wprost pogodne, przyjazne, wesołe i czułe ? zarówno wobec siebie, jak i wobec człowieka. Na początku lekko płochliwe, teraz są przebojowe, odważne i kochające. Wchodzą bez pytania na kolana, włączając mruczenie w tonacji dur. Jeśli je adoptujesz, przyjmiesz pod swój dach prawdziwą miłość. Musisz jednak dać im szansę na zaaklimatyzowanie się w nowym domu, wśród nowych opiekunów.
Kocurki otrzymają wyprawkę ? karmę, żwirek i akcesoria. Ich nowy Opiekun będzie miał wsparcie w każdym możliwym zakresie. Warunki: podpisujemy umowę adopcyjną, ja zaś chciałabym mieć dostęp do aktualnej informacji o nich, o stanie ich zdrowia i samopoczucia. Szukamy domu bezpiecznego ? to znaczy z osiatkowanymi oknami / balkonem. Tel. 607.871.460. lub 662.252.229.
Pamiętaj, że adopcja kota po przejściach to odpowiedzialność za jego spokój, bezpieczeństwo i dobrostan do końca jego dni. Adoptuj mądrze i odpowiedzialnie.

Drogi Gościu!

Aby dalej móc dostarczać Ci coraz lepsze usługi, potrzebujemy zgody na lepsze dopasowanie treści marketingowych do Twojego zachowania. Dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększamy zakresu naszych uprawnień. Twoje dane są u nas bezpieczne, a zgodę możesz wycofać w każdej chwili na podstronie polityka prywatności.

ZGADZAM SIĘ POLITYKA PRYWATNOŚCI