• Dr nauk wet. Olga Aniołek

    Dr nauk wet. Olga Aniołek

    interna, hematologia, endokrynologia

Doktor nauk weterynaryjnych, specjalista weterynaryjnej diagnostyki laboratoryjnej, właściciel przychodni.

Absolwentka Wydziału Medycyny Weterynaryjnej SGGW w Warszawie.

Od początku pracy klinicznej zajmuje się diagnostyką oraz leczeniem chorób wewnętrznych psów i kotów, w szczególności chorób endokrynologicznych, hematologicznych, hematoonkologicznych oraz wczesną diagnostyką onkologiczną.

Jest cenionym cytologiem i histologiem, a swoją pozycję umocniła pracując z najlepszymi cytopatologami podczas długoterminowego stypendium badawczego w Stanach Zjednoczonych, w Oklahoma State University.

Pracuje także jako wykładowca, nauczyciel akademicki na Wydziale Medycznym Uczelni Łazarskiego oraz Wydziale Lekarskim Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Wieloletni pracownik naukowo-dydaktyczny Wydziału Medycyny Weterynaryjnej SGGW w Warszawie.

Autorka licznych doniesień naukowych na międzynarodowych i krajowych kongresach.

Autorka i współautorka licznych prac w czasopismach naukowych, zarówno polskich, jak i międzynarodowych.

Angażuje się w działalność społeczną i kulturalną. Jest członkiem American Society for Veterinary Clinical Pathology, European Society for Veterinary Clinical Pathology, European Hematology Association, Polskiego Towarzystwa Hematologów i Transfuzjologów, Polskiego Towarzystwa Biologii Medycyny.

Miłośniczka podróży i długich rozmów.

Na wizyty konsultacyjne do dr nauk wet. Olgi Aniołek zapraszamy pacjentów z problemami hematologicznymi, hematoonkologicznymi oraz endokrynologicznymi.

Drogi Gościu!

Aby dalej móc dostarczać Ci coraz lepsze usługi, potrzebujemy zgody na lepsze dopasowanie treści marketingowych do Twojego zachowania. Dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększamy zakresu naszych uprawnień. Twoje dane są u nas bezpieczne, a zgodę możesz wycofać w każdej chwili na podstronie polityka prywatności.

ZGADZAM SIĘ POLITYKA PRYWATNOŚCI