Magdalena Grędowska jest absolwentką Wydziału Medycyny Weterynaryjnej SGGW w Warszawie, który ukończyła z wyróżnieniem w 2016 roku.
W trakcie studiów uczestniczyła w programie wymiany studenckiej Erasmus na Wydziale Medycyny Weterynaryjnej w Porto ( 2014, 2015), odbywając praktyki w Zakładzie Patologii Klinicznej.
Odbyła również staże w wiodących laboratoriach weterynaryjnych, gdzie nabyła umiejętności z zakresu oceny preparatów cytologicznych i hematologicznych (2016, 2017).
W 2017 roku ukończyła kurs Cytologii Klinicznej pod nadzorem merytorycznym dr. Francesco Carraniego a w 2018 roku Kurs Dermatologii Klinicznej, prowadzony przez autorytet w tej dziedzinie dr. Joannę Karaś-Tęczę.
Przez ostatnie kilka lat pracowała pod okiem uznanej i cenionej pionierki w dziedzinie nefrologii i urologii weterynaryjnej w jednej z warszawskich przychodni weterynaryjnych.
Aktualnie konsultuje głównie przypadki nefrologiczne i urologiczne.
W swojej pracy wykorzystuje umiejętności z zakresu ultrasonografii oraz diagnostyki laboratoryjnej.
Prywatnie jest miłośniczką aktywnego podróżowania, teatru oraz portugalskiego wina.

Drogi Gościu!

Aby dalej móc dostarczać Ci coraz lepsze usługi, potrzebujemy zgody na lepsze dopasowanie treści marketingowych do Twojego zachowania. Dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększamy zakresu naszych uprawnień. Twoje dane są u nas bezpieczne, a zgodę możesz wycofać w każdej chwili na podstronie polityka prywatności.

ZGADZAM SIĘ POLITYKA PRYWATNOŚCI