• Dr nauk wet. Dominika Domańska

    Dr nauk wet. Dominika Domańska

    Usg, Usg z Dopplerem

Absolwentka Wydziału Medycyny Weterynaryjnej SGGW, uczestniczka kursów i konferencji z zakresu Ultrasonografii, Kardiologii i Rozrodu Zwierząt.  Poza praktyką kliniczną zajmuje się pracą naukową i dydaktyczną na macierzystym Wydziale. Jest w trakcie pisania pracy doktorskiej.  Właścicielka przemiłej i uroczej suczki rasy pointer – Azy.

W Naszej Przychodni Pani doktor Dominika Domańska przeprowadza badania USG i USG z Dopplerem psów i kotów, ale również małych ssaków tj. gryzoni i zajęczaków. Badanie ultrasonograficzne tak szerokiej gamy zwierząt jest możliwe dzięki wysokiej jakości aparatu usg z Dopplerem ? GE Logiq Book oraz szerokiej gamie sond, jak również dużego doświadczenia klinicznego zdobytego przez Panią doktor w kraju i zagranicą.

Badania ultrasonograficzne wykonywane są praktycznie codziennie po wcześniejszym umówieniu telefonicznym wizyty.

Drogi Gościu!

Aby dalej móc dostarczać Ci coraz lepsze usługi, potrzebujemy zgody na lepsze dopasowanie treści marketingowych do Twojego zachowania. Dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększamy zakresu naszych uprawnień. Twoje dane są u nas bezpieczne, a zgodę możesz wycofać w każdej chwili na podstronie polityka prywatności.

ZGADZAM SIĘ POLITYKA PRYWATNOŚCI